Kurye Taşımacılığı

Bizim Moto Kurye olarak kuryelik anlamında bütün hizmetleri kaliteli olarak firmalarımıza vermekteyiz. Bizim Moto kurye hizmet ağında Normal Kurye, Acil Kurye, Ekspres Kurye, Acil Motorlu Kurye, Arabalı Kurye, Gece Kurye ve Kiralık kurye hizmeti vermekteyiz. Kaliteli hizmet ve müşteri memmuniyet odaklı çalışan firmamız sizleri en yüksek kaliteli kurye hizmeti vermek amacındadır.


Dağıtım Hizmetleri

Bizim Moto Kurye İstanbul içi mektup,davetiye ve fatura dağıtım hizmeti vermekteyiz. Dağıtım hizmeti evrak yoğunluğunuza göre 3, 5 veya 10 iş günü içerisinde dağıtım teslimatı yapmaktayız. Ve teslimat süresi gün farkına göre fiyatlandırma işlemi yapmaktayız. Dağıtım iş günü içerisinde bitiririz ve bir sonraki mesai bitiminde isim teslim detayı E-mail adresinizi gönderilir veya fax çekilir. Dağıtım için etiket ve zarflama işlemini biz yaparsak bunlarda ayrı olarak adet başı olarak ücretlendirilir. Dağıtım işini vermeden 1 gün önce haber vermeniz gerekmektedir. Dağıtım adetiniz 2.000 sayısının üstünde ise dağıtımın yarı parası peşin olarak tahsil edilir.


Ödeme Seçenekleri

Bizim Moto Kurye olarak sektörde ilk defa Online Olarak Kredi Kartı İle Ödeme yapma imkanı sunmaktayız. Sektörün öncü hareketlerini yapan kuruluşumuz müşterilerine oturdukları yerden kurye gönderebilme ve ödeme yapma imkanı vermektedir. Artık bozuk param yoktu, kurye 50 tl üstü getirsin gibi bakkal klişelere rafa kaldırıyoruz. Bütün bu işlemleri sistemimize üye olarak veya direkt olarak ödeme yap menüsünde hiçbir üye kaydınız gerçekleştirmeden de yapabilirsiniz. Bütün bu işlemleri http://www.bizimmotokurye.com.tr/Online_Islemler/ 
menüsünden yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Havale, EFT ve nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Nakliye Çözümleri

Bizim Moto Kurye olarak Kuryelik dışında eşya ve yük taşımacılığı da yapmaktayız. Bu tarz gönderi veya taşıma işiniz varsa bir gün önceden haber vermelisiniz. Bu gibi işlerin fiyatını ofisimizi arayarak öğrenebilirsiniz.


İnteraktif Çözümler

www.bizimmotokurye.com.tr sitesinde oturduğunuz yerden kurye fiyatı öğrenebilir ve sistemimize kaydolarak kurye gönderinizi evinizden ofisinizde internet aracılığıyla yapabilirsiniz. Ayrıca sektörde ilk olan Online Kredi Kartı ödeme sistemi ile artık kurye gönderileri daha rahat. Acil Kurye, Acil Motorlu kurye, Ekspres Kurye, Normal Kurye, Gece Kurye, Moto Kurye, Motorlu Kurye, Hızlı Kurye, Ucuz Kurye, Arabalı Kurye, Acil kurye telefonları ,kurye telefonları, kurye telleri.